Informace před odjezdem na ŠVP Černá Hora

Odjíždíme v pátek 11. 6. Buďte prosím v 8:00 před školou, předáte nám dokumenty (bezinfekčnost!, případně podepsané léky a rozpis užívání), odložíte batohy a všechny děti se půjdou společně se mnou (bez věcí) otestovat do třídy. Testování už máme natrénované, věci venku ohlídá k tomu určený dohled. V 9:00 je plánován odjezd. Prosíme, vynechme tentokrát mávání autobusu, jede nás hodně a chceme omezit zbytečné shlukování.

Návrat je plánován ke škole v pátek 18. 6. kolem 12:00 (záleží na dopravní situaci).

Zabalte s ohledem na to, že budeme v nadmořské výšce 1300 metrů (oblečení adekvátní horám v červnu, rozhodně pevná obuv). Kromě toho nějaké psací potřeby (penál), notýsek / deníček, repelent, kdo chce hrát ping-pong, tak vlastní pálku, kapesné podle vašeho uvážení a celkově jen to, co se vejde do batohu, krosny, či kufru. Hodit se bude určitě menší batůžek na výlety a láhev na pití. Pořád žijeme v době covidové, takže i přiměřenou zásobu roušek.

Podle nové úpravy jsou roušky povinné jen ve společných vnitřních prostorách (nikoliv na pokojích) a testování není nutné po 72 hodinách, ale až po 7 dnech – takže se otestujeme až před odjezdem.

Zdůrazňuji dohodu, že nikdo s sebou nebere telefon a jinou elektroniku – užijme si po roce distanční výuky přírodu, kamarády, sport, společné hry – můžeme tomu klidně říkat digitální detox. Děkuji všem rodičům za spolupráci v tomto ohledu. Jak se nám vede, budeme pravidelně informovat na webu školy.

Obědy jsou zúčastněným po dobu ŠVP automaticky odhlášeny.