Adaptační kurz 6.tříd

Vážení rodiče,

už za týden odjíždíme na adaptační kurz. Platí informace z přihlášky, kterou jste obdrželi ke konci minulého školního roku, ale důležité informace zde shrnuji.

Šestý ročník bývá pro děti náročnějším školním rokem oproti letům předešlým, neboť se mění třídní kolektiv, nároky 2. stupně jsou jiné a vůbec – je hodně novinek. Proto pořádáme tento výjezd, kterého se kromě třídních učitelů 6. tříd zúčastní ještě školní metodička prevence a školní psycholožka.

Místo: Bungalovy Na Kocandě, Želiv

Odjezd: pondělí 14. září 2020 v 8:00 od školy

Návrat: středa 16. září 2020 cca ve 13:30 ke škole (dle dopravní situace)

V ceně zahrnuto ubytování, stravování, pitný režim, doprava, zážitkový odborný program.

Vybavení: sportovní oblečení, dvoje obuv, pantofle, pláštěnka, vlastní lahev na pití, psací potřeby a papír (blok), toaletní potřeby + k některým aktivitám bude každý potřebovat šátek a 2x staré noviny(případně reklamní letáky atd.)

V rámci prevence závislosti na komunikačních technologiích nedávejte dětem mobilní telefony, tablety atp. Věřte, že si děti pobyt užijí úplně jiným způsobem. Veškeré informace včetně fotografií budeme pravidelně zveřejňovat na webu školy. Díky moc za spolupráci v tomto ohledu!

Zdravotní způsobilosti a kopii kartičky pojištěnce ve valné většině případů mám, pokud ne, obrátím se na Vás individuálně. Při odjezdu pak odevzdejte platné bezinfekčnosti (s datem odjezdu) a léky, prosím, předejte zdravotníkovi.

Pokud jste zde nenašli odpověď na to, co Vás zajímá, neváhejte se na mě obrátit.

Přeji hezký týden,

Halko Jiří