Týden 25.5.- 29.5.2020

Naše geometrie 🙂

Milé děti, posílám úkoly na příští týden. S dětmi,  které budou ve škole budeme pracovat na úkolech jako děti doma. Následně v pondělí zveřejním rozvrh na online výuku ze třídy pro ty, kteří ve škole nebudou.

Info ohledně pondělí : na webu školy

Doporučuji, aby děti měly každý den pohodlné oblečení a sportovní obuv, budeme každý den chodit na pobyt venku. Učení  pondělí : PDVL modrá – učebnici a sešit, Matematika ( 3. díl dostanete ve škole ) a ČJ.

ČJ – v Teams

AJ – v Teams

Matematika

Začínáme 3. díl Matematiky … Vytisknout a vyplnit, pak mi to pošli na mail kotmanova@zseden.cz. Kdo nemá možnost tisku, tak to vypracuje do sešitu. Děkuji.

MATEMATIKA 3. díl – opakování

Aritmetický průměr

3. díl Matematiky si můžete vyzvednout v  úterý a ve  středu 7:00 – 7: 15  budu čekat před školou, nebo odpoledne v úterý  15: 30 – 16: 30 před školou.

PDVL

zelená

• přečíst str. 40 Občané ČSR …

str. 41 -42 a odpověz na otázky str. 42 / 1, 5 , 6

červená

• svůj referát vlož do své složky v Teams

modrá

LIDSKÉ TĚLO  – Kostra str. 55-56 přečíst, vyplnit pracovní list . Kdo nemá možnost tisku, tak do sešitu napíše číslo a název kosti

V sešitě si napiš nadpis LIDSKÉ TĚLO, pak podnadpis Kostra a zapiš modrý rámeček na str. 56, pracovní list vlep do sešitu.

Taneček 🙂 proti stresu č. 7

Úkoly z výchov Vám posílá p. uč. Saidl

VV-Nakreslit svazek violky vonné(fialek)
PV-Vyrobit Haki-sak -(látka nebo ponožka,rýže-sešít)

HV-Ezop a brabenec
TV-10krát angličáky dle možnosti-každý den 🙂

… o týden později  🙂 🙂 …….

Během druhé světové války používala americká armáda angličáky pro posouzeni kondice vojáků. Pokud voják udělal během 20 sekund méně než 8 opakování, byla jeho fyzická úroveň velmi slabá. Ale pokud voják udělal 13 a více angličáků, jeho fyzická úroveň byla na velmi dobré úrovni.

S pozdravem KG