27.4.- 30.4.2020

Milé děti, právě nám začal 7 tt. karantény a online školy. Naše společná práce na dálku je na dobré úrovni, ale určitě nám nenahradí zábavné chvíle ve škole, když se smějeme na vtipech a situacích, které nastanou, nebo třídní ping-pong…Ve třídě je zábava …Jsou i dny, kdy mě někdo naštve  a já zase Vás, když Vám dám pár úkolů navíc za odměnu 🙂 . Jak to zvládáte zatím doma , co Vás dokáže naštvat ? Mě naštve, když mi někdo krade hranolky z talíře , nebo musím sbírat po synech ponožky po bytě , to mě dokáže jak říkají kluci doma ” narageovat ” ( z angl. slova rage – vztek ). Důležité je ovládnout svůj hněv a zklidnit se. Pokud se chcete zbavit nervozity a obav, začněte se na něco soustředit. Můžete si například číst, zatančit si, zazpívat si…Smích je jedním z nejlepších léků na nervozitu. Zavolejte kamarádovi, který vás vždy zaručeně rozesměje, nebo si pusťte nějaké vtipné video na internetu. Uvidíte, že na svoji nervozitu hned zapomenete.

Dost bylo srandy , otevřete si pracovní sešity a pracujte  🙂  , opakujte si pořád dokola, že Vás to baví

ČJ – v Teams

AJ – v Teams

PDVL