Lyžařský kurz – Černá hora 3. – 10. 1. 2020

Ze třídy 7. A odjíždí na lyžařský kurz 23 žáků. Jelikož výjezd začíná 3. ledna v době vánočních prázdnin, moc prosíme rodiče, aby v případě onemocnění žáka psali obratem na mailovou adresu pana zástupce Abrháma (abrham@zseden.cz) informaci o neúčasti na kurzu. Je škoda, aby místo zůstalo nezaplněno. Na Černou horu si žáci neberou mobilní telefony ani jiná elektronická zařízení.

Sraz je v pátek 3. 1. před školou v 11:45 hod.

Bezinfekčnost + potvrzení o seřízení vázání u lyží (napište na něj své jméno) budu vybírat před autobusem.

Léky s popsaným dávkováním předáváte paní zdravotnici. Děti nesmí mít žádné léky u sebe.

Jedeme v autobuse č. 2.

S sebou lyžařské vybavení (lyžařská helma je povinná), termoprádlo, teplé oblečení, vhodné boty, čepice, rukavice, šálu, nákrčník, hygienické potřeby, přezůvky, láhev na vodu, psací potřeby, blok, fixy a nebo pastelky, pálku na stolní tenis (pokud mají a chtějí).

Důležité: Dejte dětem batoh, protože ve čtvrtek večer se nakládají zavazadla na lanovku, aby měly v pátek odvést v čem zbytek věcí.

Pro představu o aktuálním počasí a stavu něhu odkazuji na webkameru, která je nejblíž (cca 300 m od Horského hotelu).

Webkamera